انتخابات ,ستاد ,مردم ,اطلاع ,شهرستان ,رسانی ,ستاد انتخابات ,اطلاع رسانی ,انتخابات شهرستان ,مسئولین کمیته ,برگزاری انتخابات ,ستاد انتخابات شهرس

 

 

 

شفافیت و صداقت از مهمترین اصول اعتماد مردم به نظام و دولت است/ رسانه ها با حضور در ستاد انتخابات شهرستان کرج می توانند آزادانه اطلاع رسانی کنند

معاون استاندار البرز و فرماندار ویژه شهرستان کرج، با تاکید بر لزوم شفافیت در اطلاع رسانی به مردم  گفت: شفافیت و صداقت، موجب می شود مردم بدانند که دولت درمقابل عملکرد خود پاسخگوست و دولت تدبیر و امید نیز معتقد است می بایست صادقانه درمورد عملکرد خود اطلاع رسانی نماید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان کرج،"محمد تقی ایرانی" با بیان این مطلب در جلسه ستاد انتخابات شهرستان کرج که شامگاه گذشته در فرمانداری برگزار شد، افزود:  مردم ما امین و رازدار نظام و انقلابند و دولت تدبیر و امید نیز با اعتقاد به عملکرد صادقانه و پاسخگویی در برابر عملکرد خود، در مقابل هر عاملی که خدشه به اعتماد مردم وارد کند، قاطعانه می ایستد.

وی تاکید کرد: ما با دو انتخابات مهم و حساس مواجه هستیم. انتخاباتی که تاثیر عمیقی بر سیاست های اجرایی کشور خواهد داشت و به همین سبب باید آمادگی کامل  برای حضور گسترده و حماسی مردم ایجاد شود.

فرماندار کرج، در ادامه به ضرورت حضور پررنگ و آزادانه فعالین عرصه اطلاع رسانی، اصحاب رسانه و خبرنگاران در پوشش اخبار انتخابات اشاره کرده و گفت: ما برای اولین بار با دعوت از اصحاب رسانه و اعتماد به آنان میز خبرنگاران را در ستاد مستقر کردیم و این عزیزان با آزادی کامل در تمامی مراحل ثبت نام انتخابات مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی، اطلاع رسانی و پوشش خبری شان را انجام می دهند و ما با این رفتار به مردم پیام می دهیم که قضاوت افکار عمومی برایمان مهم است و در چارچوب قانون و در مراحل مختلف انتخابات اطلاع رسانی شفاف خواهیم کرد.

ایرانی،در بخش دیگری از سخنان خود به ضرورت همدلی و وفاق میان مسئولین کمیته ها و اعضای ستاد انتخابات تاکید کرده و گفت: همانطور که هیات های نظارت و اجرایی ستاد انتخابات بعد از شکل گیری ، با انسجام  و همدلی در کنار هم کار خود را آغاز کرده اند و شاهد هماهنگی خوب هیات نظارت و اجرا هستیم، در ستاد انتخابات نیز می بایست برای به انجام رساندن وظیفه خدمت رسانی وامانت داری ، تلاش شود تا با وفاق و همدلی، مسئولیت های این ستاد به نحو احسن انجام پذیرد.

وی خطاب به مسئولین کمیته های ستاد انتخابات شهرستان کرج گفت: شما ارکان اصلی برگزاری انتخابات سالم و قانونمند هستید که می بایست تمام فعالیت های خود را در چارچوب قانون  و با رعایت امانت داری انجام دهید.

وی اضافه کرد: باید از تجربیات برگزاری انتخابات گذشته درس بگیرید و نقاط ضعف ستاد دردوره های قبل را برطرف نمایید. ضمن اینکه باید این نکته هم در نظر باشد که هرانتخاباتی ، ویژگی های منحصر به فرد و خاص خود را دارد که می بایست به صورت ویژه مدنظر قرار گیرد و از ظرفیت های موجود بهره مند شد.

وی در پایان از اعضاء ستاد انتخابات شهرستان کرج خواست تا با مسئولیت پذیری نسبت به وظایف کمیته های زیرمجموعه خود و برگزاری منظم جلسات کمیته های ستاد اهتمام داشته و گزارش آن را به دبیرخانه ستاد انتخابات ارائه نمایند.

منبع اصلی مطلب : ЮРИДИЧЕСК - حقوق شناس - ҲУҚУҚШИНОС
برچسب ها : انتخابات ,ستاد ,مردم ,اطلاع ,شهرستان ,رسانی ,ستاد انتخابات ,اطلاع رسانی ,انتخابات شهرستان ,مسئولین کمیته ,برگزاری انتخابات ,ستاد انتخابات شهرس
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

سایت : شفافیت و صداقت از مهمترین اصول اعتماد مردم به نظام و دولت است