مردم ,آنان ,برخورد ,اسلامی ,انتخابات ,البرز ,خلاف قانون ,آنان برخورد ,امروز باید ,اعتماد مردم ,استاندار البرز ,معاون استاندار البرز

 

عمل درچارچوب قانون اعتماد مردم را به همراه می آورد

معاون استاندار البرز و فرماندار ویژه کرج گفت: عمل در چارچوب قانون ازسوی داوطلبان ، مجریان و ناظرین برگزاری انتخابات سبب اعتماد مردم و نهایتا حضور حداکثری در انتخابات پیش رو می شود.

محمد تقی ایرانی،  روز دوشنبه در حاشیه بازدید از حوزه مرکز انتخابیه استان البرز درجمع خبرنگاران افزود: براین اساس شفاف سازی انتخابات از قبل از ثبت نام داوطلبان مورد توجه قرار گرفته و  صیانت از حقوق مردم و داوطلبان بارها اعلام شده است .

وی ادامه داد: داوطلبی که به مجلس شورای اسلامی راه می یابد نماینده شهر یا قوم خاصی نیست بلکه نماینده ملت ایران اسلامی است امروز باید با احزاب و رسانه ها نشان دهیم که خواهان جامعه  ای برابر و آزاد هستیم ، درچارچوب قانون  می خواهیم عمل کنیم و شایسته ها را به برتری برسانیم.

فرماندار کرج گفت: امروز باید برای حل مشکل جوانان ، زنان و تحصیل کرده ها و رفع معضل بیکاری برنامه داشته و نشان دهیم  که این مولفه ها و مطالبه جدی تمام اقوام و اقلیت ها و آحاد ملت ایران است.

ایرانی در خصوص لغو یکی از سخنرانی های مذهبی اظهار کرد: دولت همه را به تحمل و احترام به قانون دعوت می کند در حکومت اسلامی قانون هم تکلیف است و هم وظیفه و شهروندان ایران با رعایت قانون در نظام جمهوری اسلامی ایران به وظیفه قانونی و تکلیف شرعی عمل می کنند.

وی افزود: افرادی که دست به اقدامات خلاف قانون می زنندباید بدانند هم خلاف شرع عمل می کنند هم خلاف قانون و هنگامی که ببینند در جامعه همراهی ندارند، قطعاً متنبه خواهند شد. جامعه قانونمند ما با هرگونه خودسری و قانون گریزی تحت همه عنوان برخورد می کند و حداقل اثر آن تفکیک شهروندان قانون مدار با افراد قانون گریز خواهد بود.

ایرانی گفت: مردم وقتی این چهره ها را شناسایی کردند به طرف آنان سوق نخواهند یافت ، فردی که دروغ می گوید و سوء استفاده از  عناوین می کند اعتبارش را درجامعه از دست می دهد و بدترین برخورد مردم با او تنهایی خواهد بود .

معاون استاندار البرز اضافه کرد: دربحث قانونی جدی هستیم هرکسی که خودش را بخواهد جای مجری و قانونگذار بداند قطعا سیستم قضایی امنیتی و انتظامی بر اساس وظایف ذاتی با آنان برخورد می کند و در برنامه حسینیه الزهرا(س) درآن شب  افرادی که  اخلال در نظم عمومی ایجاد کردند لیست آنان در اختیار دستگاه قضایی است و براساس قانون با آنان برخورد می شود .

منبع اصلی مطلب : ЮРИДИЧЕСК - حقوق شناس - ҲУҚУҚШИНОС
برچسب ها : مردم ,آنان ,برخورد ,اسلامی ,انتخابات ,البرز ,خلاف قانون ,آنان برخورد ,امروز باید ,اعتماد مردم ,استاندار البرز ,معاون استاندار البرز
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

سایت : عمل درچارچوب قانون اعتماد مردم را به همراه می آورد